Būsto įsigijimas be pradinio įnašo? Misija įmanoma!

Svajojate apie nuosavo būsto įsigijimą, bet vis dar nesutaupėte pakankamai pradiniam įnašui? O gal apie nuosavą būstą bijojote ir pasvajoti dėl didelio indėlio, kurį reikia įnešti sutarties pradžioje? Turime Jums gerų naujienų! Skipton Building Society“ pirmą kartą nuo 2008 metų į Jungtinę Karalystę sugrąžina būsto paskolas be pradinio įnašo.

Nuomininkai, kurie stengiasi sutaupyti pradinį įnašą, dabar gali gauti net 100 % paskolą būstui, o finansų ekspertai teigia, jog kai kuriems žmonėms, tai gali būti itin protingas pasirinkimas. Toliau straipsnyje paaiškinsime, kas gali tokią paskolą gauti, kaip ji veikia ir kokios rizikos reikėtų saugotis.

Kas gali kreiptis?

Apie tokios paskolos gavimą gali pradėti galvoti tie, kurie nori įsigyti savo pirmąjį būstą, šiuo metu turi nuomos sutartį ir jos įmokas moka kruopščiai bei laiku jau pastaruosius 12 mėnesių.

„Skipton Building Society“ Jums suteiks 100% būsto paskolą , kuri veiks taip pat kaip ir kitos paskolos rinkoje – fiksuotas palūkanų normas galėsite gauti penkeriems metams. Kaip bebūtų, šios sutarties principas skirsis nuo kitų– čia Jums nereikės sumokėti pradinio įnašo būstui įsigyti.

Šis pasiūlymas skirtas nuomininkams, kuriems sunku sutaupyti pradinį indėlį. Žinoma, paraiškas gali pildyti ir tie, kurie turi susitaupę pradinę pinigų sumą, tačiau ši yra mažesnė nei 5%. Toks paskolos pasiūlymas sukurtas atsižvelgiant į sparčiai augančias nuomos ir nekilnojamo turto kainas.

Ko reikia norint gauti paskolą?

Būti 21-erių metų amžiaus ir neturėti nuosavo būsto (pirmo nuosavo būsto įsigijimas).

Turite būti nuomojęsi būstą ne mažiau kaip 12 iš paskutinių 18 mėnesių (iš eilės) ir per šį laikotarpį būti sumokėję visus nuomos mokesčius. Šią sąlygą reikės įrodyti banko išrašais arba nuomos agento patvirtinimu.

Jūsų kitų mokesčių mokėjimo istorija turi būti švari – per paskutinius 12 mėnesių turite būti susimokėję visus komunalinius mokesčius, pavyzdžiui, dujų, elektros ar kt. Šią sąlygą taip pat turėsite įrodyti.

Per pastaruosius šešis mėnesius negalite būti praleidę jokių kitų mokėjimo įsipareigojimų, pavyzdžiui, „Netflix“ prenumeratos, mobiliojo telefono įmokų ir kt. Bet kokie įsipareigojimų nevykdymo atvejai bus nurodyti Jūsų kredito ataskaitoje.

Taip pat norint gauti paskolą, reikia neplanuoti įsigyti naujos statybos būsto.

Papildomos sąlygos

Norėdami 100% būsto paskolos galėsite pasiskolinti tik tiek, kiek kas mėnesį mokate už nuomą, arba mažiau, nors paprastai, kai kreipiatės dėl būsto paskolos, didžiausia suma, kurią galite pasiskolinti, nustatoma atsižvelgiant į jūsų pajamas ir išlaidas bei konkrečius, su Jūsų finansinę situacija susijusius, skaičiavimus.

„Skipton“ suteikdami 100% paskolos pasiūlymą įvertins, jog mėnesinė paskolos įmoka būtų tokia pati arba mažesnė už Jūsų mėnesio būsto nuomos įmoką. Kitaip tariant, jei per mėnesį už nuomą mokate 1000 svarų sterlingų, „Skipton“ suteikta paskola taip pat negalės jums kainuoti daugiau nei 1000 svarų sterlingų per mėnesį.

Tačiau net jei jūsų nuomos mokestis yra 1 000 svarų sterlingų per mėnesį, nėra garantijos, kad galėsite pasiskolinti atitinkamą sumą pagal šią būsto paskolos sutartį, nes vis tiek turėsite išlaikyti paskolos teikėjų Jums skirtus finansinių galimybių testus.

Jei kils abejonių dėl jūsų gebėjimo grąžinti paskolą, dėl to gali sumažėti suma, kurią „Skipton“ norės jums paskolinti. Didžiausia suma, kurią galite pasiskolinti, yra 600 000 svarų sterlingų.

Kiek galiu pasiskolinti?

Nuoma

Paskolos dydis

£500

£93,221

£750

£139,831

£1,000

£186,442

£1,250

£233,052

£1,500

£279,662

£2,000

£372,883

Remiantis 35 metų paskolos terminu. Atminkite, kad specifiniai Skipton įperkamumo skaičiavimai gali reikšti, kad negalėsite pasiskolinti tiek, kiek nurodyta lentelėje.

Kokias rizikas reikia apsvarstyti?

Svarstydami apie šią galimybę įvertinkite, savo finansines galimybes, miestą, kuriame planuojate gyventi ir kokia ten yra nekilnojamo turto vertė. Pagal naujausią Jungtinės Karalystės būsto kainų indeksą, vidutinė pirmą kartą perkamo nekilnojamojo turto kaina yra 238 000 svarų sterlingų, o norėdami pasiskolinti tokią sumą, turėtumėte mokėti daugiau nei 1 300 svarų sterlingų per mėnesį.

„Skipton“ siūloma penkerių metų būsto paskolos palūkanų norma yra net 5,49%, kas sudaro nemažą sumą. Tokiu atveju galima svarstyti ir apgalvoti 5% procentų pradinio įnašo galimybę imant 95% paskolą kituose bankuose – tokiu pasiūlymų rinkoje tikrai yra.

Įsivertinkite riziką, jog nekilnojamo turto kainoms krentant ateityje galite susidurti su neigiamo kapitalo rizika.

Na, o jeigu abejojate ir nežinote, kuris variantas Jums tiktų labiausiai – kreipkitės į finansų konsultantus, kurie padės Jums gauti geriausią pasiūlymą.

Galvojate pirkti nuosavą būsta?

Nemokama konsultacija 07957511764 arba info@paskolabustui.co.uk

Taip pat galite mums rašyti Facebook žinute https://www.facebook.com/paskolabustui.co.uk