Neįtikėtina – „Nationwide“ būsto paskolos palūkanų norma nukrito žemiau 1%

„Nationwide“ sumažino savo pirmų penkerių metų fiksuotą palūkanų normą iki 0,99%. Tai pirmas kartas, kai palūkanų norma būsto paskolai įsigyti nukrito žemiau 1%. Nors pastaruoju metu palūkanos stipriai mažėjo, toks „Nationwide“ banko poelgis tik dar kartą priminė, kokia arši konkurencija šiuo metu vyksta tarp paskolų teikėjų rinkoje.

„London and Country“ ir „Trinity financial“ brokeriai bei „Moneyfacts“ duomenų analitikai mano, jog tai yra pigiausias kada nors pasiūlytas penkerių metų fiksuotų palūkanų normos sandoris.

Kokios šio „Nationwide“ pasiūlymo sąlygos?

  • Šis sandoris skirtas tiems, kurie nori perkelti savo paskolą arba pakeisti savo namus ir nebus taikomas tiems, kurie įsigyja savo pirmąjį nekilnojamą turtą;
  • Paskolos sudarymo mokestis – 1499 svarai. Tai didesnė suma už standartinį 1000 svarų mokestį, tačiau mainais gaunant mažų palūkanų sandorį, ši suma vis vien yra geras pasiūlymas;
  • Sandoriui gauti turite turėti 40% turto vertės pradinį įnašą arba tokios pačios vertės nekilnojamo turto. Tai reiškia, jog galite gauti paskolą, kuri siekia 60% įsigyjamo turto vertės;
  • Pasiūlymas galioja tik didesnės vertės paskoloms – turite pasiskolinti mažiausiai 275 000 svarų jei būstą perkate ir 300 000 svarų, jei savo paskolą perkeliate iš kito banko. Įsigijusiems namus 275 000 svarų suma prilygsta 60% nuo 458 000 svarų turto, o perkeliantiems paskolą 300 000 svarų atitinka 60% nuo 500 000 svarų turto vertės;
  • Sandoriu metu suteikiama 0,99% palūkanų norma pirmiems penkeriems paskolos metams. Tai reiškia, kad palūkanos šiuo laikotarpiu negalės keistis net jeigu drastiškai pasikeistų ir Anglijos bankų bazinė palūkanų norma. Po penkerių metų palūkanos grįš į standartinę „Nationwide“ palūkanų ribą, kuri šiuo metu yra 3,59%;
  • Kiekvienais metais galite primokėti didesnę sumą už Jūsų įsipareigojimus, tačiau per metus suma negali būti didesnė nei 10% būsto paskolos likučio.

Akivaizdu, jog daugelis aukščiau išvardintų sąlygų susiaurins žmonių, galinčių pasinaudoti pasiūlymu, ratą. Jei norite įsivertinti savo galimybes, sužinoti daugiau detalių arba išanalizuoti konkrečią padėtį, kreipkitės į finansų konsultantus, kurie visada padės atrasti Jums priimtiniausią ir geriausią pasiūlymą.

Turite klausimų ar tiesiog norite sužinoti kiek paskolintų bankas?

Nemokama konsultacija 07957511764 arba info@paskolabustui.co.uk

Taip pat galite mums rašyti Facebook žinute https://www.facebook.com/paskolabustui.co.uk

Arba siūsti savo klausimus čia: