Šiandieninė situacija JK būsto rinkoje, kaip niekad palanki darytis remortgage

Šiandieninė situacija JK būsto rinkoje, kaip niekad palanki darytis remortgage. Dėl Koronos chaoso sulėtėjus nekilnojamo turto prekybai, bankai klientus bando pritraukti ne tik įvairiais pasiūlymais, bet ir kaip niekad žemomis palūkanomis.

Rinkos analitikai tokį bankų elgesį vadina tikrų tikriausiu karu, kuris tęsis dar 2-3 mėnesius.

Siekdami pritraukti klientus bankai savo palūkanas sumažino itin drastiškai: pavyzdžiui penkiems metams fiksuojamos NT palūkanos šiandien nesiekia net 1.5 proc., kai tuo tarpu porą metų atgal bankai būtų atsiriekę nemažiau 3 proc.

Taip pat ženkliai sumažėjo ir dviems metams fiksuojamų palūkanų dydis, kuris šiai dienai siekia vidutiniškai 1.19 proc.

Kai kurie ilgaamžę patirtį turintys paskolų brokeriai tokią rinkos situaciją vadina net juokinga, mat tokios konkurencijos dėl klientų ir tokių žemų palūkanų JK nebuvo jau 25 metus.

Jei šiuo metu turite būstą ir kartu būsto paskolą, vertėtų pasitikrinti, ar turite galimybę atlikti paskolos perfinansavimą, kitaip dar vadinamą remortgage, ir taip sutaupyti nemažai pinigų.

Svarbu paminėti, kad remortgage svarbus ne tik šeimoms, kurių paskolų palūkanos yra nefiksuotos, bet ir tiems asmenims, kurių fiksas jau eina į pabaigą. Atlikus remortgage ir palūkanas užfiksavus iš naujo – jūs taip pat galite nemažai sutaupyti.

Tiesa remortgage metu jūs galite ne tik išimti papildomų pinigų ar susimažinti esamas palūkanas, jūs taip pat turite galimybę pakoreguoti turimos paskolos sąlygas. Atsižvelgiant į esamą finansinę padėtį, jūs galite susitrumpinti ar prailginti paskolos atidavimo laikotarpį, paskolą galite net sumažinti, įnešdami papildomų pinigų į banką.

Turite klausimų ar domintu remortgage? Ar tiesiog norite sužinoti kiek paskolintų bankas?

Nemokama konsultacija 07957511764 arba info@paskolabustui.co.uk

Taip pat galite mums rašyti Facebook žinute https://www.facebook.com/paskolabustui.co.uk

Arba siūsti savo klausimus čia: