Nationwide siūlo būsto paskolas vos su 10% depozitu!

Nationwide jau nuo Liepos 20 dienos minimalų reikiamą depozitą pirmą kartą perkantiems namus nuleis net iki 10%.

Nationwide dar birželį sustabdė paskolų tiekimą dėl koronaviruso sukeltos krizės, tačiau nekilnojamo turto paskolų teikimo vadovas Henry Jordan pridūrė ,,mes manome, jog tai puikus metas gražinti bei padidinti mūsų paskolų teikimą”.

Ši žinia buvo pranešta iš kart po to, kai vyriausybė nusprendė paskelbti Stamp Duty mokesčių atostogas tiems, kas planuoja įsigyti nekilnojamą turtą Anglijoje bei Šiaurės Airijoje.

Per šias atostogas naujų namų pirkėjai neturės mokėti jokių Stamp Duty mokesčių už pirmuosius £500,000 turto vertės, o šios atostogos tęsis iki kitų metų kovo 31 dienos.

Pasirodant ženklams, jog Jungtinės Karalystės nekilnojamo turto rinka ima atsigauti, Nationwide siūlys neribotą kiekį paskolų su 10% depozitu pirmuosius namus įsigyjantiems pirkėjams.

Nuo šio birželio tik klientai su 15% depozitu turėjo galimybę teikti paraišką šio banko siūlomoms paskoloms gauti. Taigi, jei turtas kainuoja £100,000, naujam pirkėjui dabar reikėtų tik £10,000 vertės depozito, kai anksčiau ši suma siekė net £15,000.

Nationwide paskolų teikimo vadovas Henry Jordan kalbėjo ,,Pirmųjų namų pirkėjai rinkoje yra būtinybė, norint atgaivinti nekilnojamo turto rinką bei mūsų ekonomiką. Mes suprantame, jog vienas iš didžiausių barjerų turtui įsigyti yra kylantis depozitas. Nors mes ir toliau atidžiai stebėsime rinkoje vykstančius pakitimus, mes jaučiame, jog tai tinkamas metas padidinti mūsų teikiamų paskolų galimybes pirkėjams, o ypatingai tiems, kurie įsigyja savo pirmuosius namus. Mes pasitinkame vyriausybės pranešimą dėl Stamp Duty atostogų ir tikimės, jog mūsų skelbiamos naujienos turės teigiamą poveikį rinkai, nors jos padėtis ir gera, tačiau ji vis dar atsigauna.”

Šios pozityvios paskolų naujienos bus prieinamos tik namams, kurie yra bent dviejų metų senumo. Maksimalus paskolos terminas bus 25 metai.

Mažų depozitų paskolos koronaviruso sukeltos krizės metu buvo paveiktos labiausiai.

Šių metų kovo mėnesį, rinkoje buvo 779 paskolų pasiūlymai su 10% depozitu. Remiantis moneyfacts.co.uk tinklapio analize, liepos pradžioje šis skaičius sumažėjo iki 70.

Miles Shipside, kalbėdamas įmonės Rightmove komercijos direktorius tikėjosi, jog nekilnojamo turto rinka ims stipriau atsigauti jau ateinančiais mėnesiais: ,,Mūsų įmonė siekia rekordines paklausas nekilnojamo turto srityje dar nuo tada, kai rinkai vėl buvo leista grįžti prie vykdomos veiklos. Paklausos išaugo dar labiau, kai vyriausybė pranešė apie Stamp Duty mokesčių atostogas. Visa tai turėtų pagerinti nekilnojamo turto rinkos aktyvumą ateinančiais mėnesiais.”

Remiantis Nationwide teikiama informacija, Jungtinės Karalystės būstų kainos šį mėnesį buvo 0,1% žemesnės nei tą patį mėnesį praėjusiais metais. Tai pirmasis metinis rinkos kainų kritimas nuo 2012 gruodžio.

 

Turite klausimų ar tiesiog norite sužinoti kiek paskolintų bankas?

Nemokama konsultacija 07957511764 arba info@paskolabustui.co.uk

Taip pat galite mums rašyti Facebook žinute https://www.facebook.com/paskolabustui.co.uk

Arba siūsti savo klausimus čia: